Search
Generic filters

بازیابی عکس های پاک شده از روی موبایل

بازیابی عکس های پاک شده از روی موبایل

بازیابی عکس های پاک شده از روی موبایل یکی از دغدغه های کاربران می باشد. برای بسیاری از کاربران این اتفاق افتاده است که اطلاعات و به خصوص عکس های تلفن هوشمند خود را حذف کرده باشند و یا به دلیل بروز ایرادی در عملکرد گوشی با پاک شدن عکس های تلفن هوشمند اندرویدی خود روبرو شده اند. در این بخش برای بازیابی عکس های پاک شده آموزشی را ارائه می دهیم.

پاک شدن عکس های گوشی

یکی از بدترین اتفاقات برای کاربران تلفن همراه پاک شدن عکس های دستگاه آنهاست و در این شرایط شخص برای بازیابی تصاویر خود روش های مختلفی را امتحان می کند.  اپلیکیشن که در این بخش به شما معرفی می کنیم FonePaw Android Data recovery نام دارد که با عملکرد ساده می تواند عکس های پاک شده دستگاه شما را بازگرداند.

FonePaw Android Data recoveryاپلیکیشنی است که بهتر از همیشه بر روی گوشی موبایل شما نصب باشد زیرا در صورت بروز اتفاقاتی از این قبیل می توانید به سرعت عکس های پاک شده را بازیابی کنید.

بازیابی عکس های پاک شده از روی موبایل

کار با  FonePaw Android Data recovery و  بازیابی تصاویر

 برای کار با این اپلیکیشن و بازیابی تصاویر حذف شده ابتدا باید اتصال اینترنت دستگاه تلفن همراه را قطع کنید.  قطع کردن اینترنت گوشی به این دلیل است که فایل جدیدی از طریق شبکه اینترنت دستگاه شما اضافه نشود زیرا این کار بازیابی تصاویر را دشوار خواهد کرد. در بعضی موارد که  پس از حذف تصاویر حجم اطلاعات و فایل های زیادی بر روی گوشی قرار می گیرند بازیابی عکس ها غیر ممکن می شود.

 

در نظر داشته باشید اپلیکیشن مذکور برای بازیابی تصاویر نیاز به دسترسی به روت دارد.  این نرم افزار باید بر روی سیستم کامپیوتر شما نصب شود که شاهد برگزاری محیط آن خواهید بود.

اکنون باید تلفن همراه خود را به کامپیوتر وصل کرده و  در حالت Debugging قرار دهید. بر روی کامپیوتر نیز پیام اتصال به تلفن همراه را تایید نمایید.

بازیابی عکس های پاک شده از روی موبایل

بازیابی عکس های پاک شده از روی موبایل

اکنون همه چیز برای بازیابی عکس های پاک شده  از روی موبایل فراهم است. باید نوع فایلی که می خواهید بازیابی کنید را انتخاب نمایید. پس از این کار تلفن همراه شما شروع به اسکن می کند و پیغامی را که بر روی آن نمایش داده می شود باید تایید نمایید. پس از انجام عملیات اسکن گوشی موبایل به صورت اتوماتیک ریست می شود.

پس از راه اندازی مجدد موبایل و آماده شدن برای استفاده،  اپلیکیشن ام هایی را ارسال می‌کند که باید آن‌ها را تایید کنید. اکنون همه فایل های حذف شده از روی موبایل  به شما نمایش داده می شود و با انتخاب گزینه بازیابی یا recover  می توانید آنها را بازیابی نمایید.

لینک دانلود نرم اپلیکیشن  FonePaw Android Data recovery

بازیابی عکس های پاک شده از روی موبایل

 

 

 

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Price
  • Add to cart
  • Attributes
  • Custom fields
  • Additional information
مقایسه
Open chat
اگر سوال دارید در خدمتم...