بیست و دوم شهریور پیش فروش آیفون ۱۱ آغاز خواهد شد

پیش فروش آیفون 11

طبق گزارش های منتشر شده در روزهای اخیر، شرکت اپل قصد دارد پیش فروش آیفون ۱۱ را از تاریخ ۲۲ شهریور ۹۸ آغاز نماید.

کمتر از چهل و هشت ساعت از زمان انتشار دعوت‌نامه رسمی اپل برای کنفرانس نوزدهم شهریور می‌گذرد و حالا بررسی‌های منتشر شده نشان داده که اپل در روز ۱۳ سپتامبر فرایند پیش فروش آیفون ۱۱ را آغاز می‌کند و یک هفته پس از آن فرایند فروش و عرضه جهانی این محصول را در تاریخ بیستم سپتامبر آغاز می‌کند.

این اطلاعات توسط یکی از منابع آگاه فعال در شرکت اپل به وب سایت‌های خبری مهم نظیر Mac Rumors و ۹to5mac رسیده است که نشان می‌دهد شرکت اپل سرعت عرضه محصولات جدید خود را در سال جاری بیشتر کرده است. اپل تا پیش از این زمان بیشتری را برای آماده سازی، پیش فروش و عرضه محصولات جدید خود در نظر می‌گرفت. برای مثال بسیاری از تلفن‌های هوشمند این شرکت بین سه هفته تا یک ماه پس از معرفی آماده عرضه به بازار می‌شدند که حالا قرار است در جریان سال جاری میلادی این فرایند کاهش پیدا کند.

اپل در اولین جمعه پس از برگزاری کنفرانس خود فرایند پیش فروش آیفون ۱۱ را آغاز می‌کند و در جمعه هفته بعدی اقدام به فروش جهانی این محصول از طریق فروشگاه‌های رسمی خواهد کرد. با توجه به این موضوع می‌توان به این نتیجه رسید که فرایند تولید و بسته بندی آیفون ۱۱ امروز که ۱۱ روز تا برگزاری کنفرانس باقی مانده به پایان رسیده و اپل خود و فروشگاه‌های رسمی را برای فروش عمومی این محصول آماده کرده است.

بر این اساس شرکت اپل تصمیم دارد تا به‌زودی عرضه تلفن‌های هوشمند خود را آغاز کند و هیچ زمان تلف شده‌ای را برای کاربران و طرفداران محصولات خود باقی نگذارد.

دیدگاه‌ها ۰

*
*