درباره ما

یوفون با ۷ سال سابقه در خرید و فروش گوشی نو و کارکرده ، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

شعبه دوم فروشگاه یوفون

یوفون چه می کند؟

در یوفون هم میتوانید به راحتی موبایل مورد نظرتان را انتخاب کرده و خرید کنید و هم موبایل کارکرده خود را بفروشید. همچنین در فروش نیز میتوانید همکاری داشته باشید.

فروشگاه یوفون واقع در خیابان نظر میانی ارائه دهنده محصولات و لوازم جانبی تلفن همراه ، انواع گوشی های هوشمند به صورت آکبند و دست دوم می باشد. فروشگاه یوفون واقع در اصفهان اولین فروشگاهی هست که در ایران انواع گوشی تلفن همراه را به صورت نو و دست دوم به فروش میرساند.

فروشگاه یوفون

کاربران می توانند گوشی های خود را در بخش فروش به یوفون بفروشند. یوفون گوشی های کارکرده را پس از انجام تست ها و آزمایش های فنی در بخش محصولات کارکرده سایت  در اختیار مشتریانی که تمایل به خرید گوشی با قیمت مناسب دارند قرار می‌دهد.

گفتنی است گوشی‌های هوشمند دست دوم دارای مهلت تست هستند و مشتری به راحتی و با اطمینان خاطر می تواند  دستگاه را با ضمانت از ما خریداری کند.

هدف فروشگاه یوفون از راه اندازی این وب سایت فروش انواع گوشی های  تلفن همراه به صورت نو و دست دوم با کیفیت در سراسر ایران است. نظارت بر فروش گوشی های کارکرده با انجام تست فنی اعتماد کاربران را جلب کرده و به راحتی می توانند خرید خود را انجام دهند.

در سطح فروشگاه های اینترنتی، وب سایت های فراوانی برای فروش تلفن همراه وجود دارد. همچنین در میان کسانی که به صورت شخصی به فروش تلفن همراه کارکرده می‌پردازند افراد سودجوی  بسیاری وجود دارند.

در صورتی که فروشگاه اینترنتی و یا افراد فروشنده قابل اعتماد نباشد،  مشتری پس از خرید قادر به برقراری ارتباط با آنها نخواهد بود.

فروشگاه یوفون همواره در خدمت مشتریان و در دسترس این عزیزان برای  بررسی مشکلات و یا بازگرداندن محصولات خریداری شده توسط آن ها می باشد.در صورت خرابی  تلفن همراه از طریق شماره تلفن های درج شده در وب سایت میتوانید با ما تماس بگیرید.