Search
Generic filters

آموزش ساخت اکانت سامسونگ Samsung Account

آموزش ساخت اکانت سامسونگ Samsung Account

شرکت سامسونگ طیف گسترده‌ای از ویژگی‌ها، برنامه‌ها و بازی‌های منحصر به فرد را برای گوشی‌های سامسونگ ارائه می‌نماید. اما کاربران محصولات کاربران اسمارت فون‌های سامسونگ باید برای استفاده از این امکانات یک سامسونگ اکانت داشته باشند. داشتن این اکانت اهمیت بسیار زیادی داشته و در موارد اضطراری کمک کننده کاربران می‌باشد. برای آشنایی با بیشتر با سامسونگ اکانت و اهمیت آن کافیست اینجا کلیک کنید. علاوه بر امکانات و قابلیت‌های زیاد این اکانت ویژگی‌های امنیتی زیادی برای کاربران خود ارائه می‌دهد که اهمیت ساخت اکانت سامسونگ را بیش از پیش برجسته می‌نماید. در ادامه این مطلب انواع روش‌های ساخت Samsung Account را به شما آموزش خواهیم داد.

پیش‌نیاز و اطلاعات مورد نیاز ساخت اکانت سامسونگ

اولین چیزی که برای ساخت سامسونگ اکانت نیاز خواهید داشت یک ایمیل یا جیمیل قابل دسترس می‌باشد. بهتر است از ایمیل یا جیمیلی استفاده کنید که پسورد آن را در خاطر داشته باشید تا در صورت امکان و برای بازیابی اطلاعات به سادگی بتوانید از آن استفاده نمایید. سایر اطلاعاتی که در روند ساخت Samsung Account از شما خواسته خواهد شد عبارتند از:

 • ایمیل آدرس معتبر
 • رمز عبور مناسب که آن را فراموش نکنید و تایید مججد یا Confirm Password
 • وار کردن نام (First Name) و نام‌خانوادگی (Last Name)
 • روز (Day)، ماه (Month) و سال (Year) تولد که باید به صورت میلادی تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

در ادامه روش‌های ساخت اکانت گوگل را آموزش خواهیم داد:

ایجاد اکانت سامسونگ با استفاده از حساب گوگل

در این روش با استفاده از حساب گوگل همانند جیمیل که روی گوشی‌تان فعال است می‌توانید برای ساخت اکانت سامسونگ اقدام نمایید. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

 • وارد Setting (تنظیمات) گوشی شوید.
 • به بخش User and backup رفت و گزینه Account را انتخاب کنید.
 • در بخش باز شده گزینه Add account را لمس کرده و در لیست نمایان شده Samsung account را انتخاب نمایید.
 • در این مرحله برای ساخت اکانت سامسونگ با حساب گوگل باید گزینه Create Account With Google ID را انتخاب و اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.
 • در پایان گزینه Next را انتخاب و با زدن Agree و سپس Confirm فرایند را تکمیل نمایید.

ساخت اکانت سامسونگ با استفاده از گوشی سامسونگ

برای ساخت سامسونگ اکانت با استفاده از گوشی سامسونگ گام به گام مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. ابتدا یه بخش تنظیمات رفته  و با انتخاب User and backup به بخش Accounts وارد شوید. در این بخش اکانت‌های فعال روی گوشی نظیر فیس‌بوک، گوگل و … قابل مشاهده می‌باشند.
 2. گزینه Add Account را لمس کنید.
 3. در این بخش کلیه اکانت‌هایی که می‌توانند روی گوشی شما ایجاد شوند قابل مشاهده می‌باشند. در کنار اکانت‌ها فعال نقطه سبز رنگ و در کنار اکانت‌های غیر فعال یک نقطه خاکستری مشاهده می‌شود.
 4. حال ابتدا اتصال WiFi با داده تلفن همراه خود را برقرار کرده و Samsung account را انتخاب کنید.
 5. در صفحه ساخت اکانت سامسونگ می‌توانید از اطلاعات سایر اکانت‌های خود نظیر فیس‌بوک استفاده کنید برای اینکار باید گزینه Use Your Facebook Info را انتخاب نمایید. در غیر اینصورت گزینه Create new account را انتخاب، اطلاعات خواسته شده را وارد و موافقت خود را با تمام شرایط سرویس سامسونگ تایید نمایید. در صورت عدم تایید ادامه کار امکان‌پذیر نخواهد بود. توجه داشته باشید با انتخاب گزینه Create new account نیازی به وارد کردن حساب گوگل ندارید.
 6. در پایان تکمیل فرم گزینه Sign up را لمس کنید.

ایجاد Samsung account از طریق مرورگر وب کامپیوتر و گوشی

برای ساخت اکانت سامسونگ کاربران تنها محدود به گوشی سامسونگ و تنظیمات آن نمی‌باشند و با استفاده از یک مرورگر وب روی گوشی یا کامپیوتر هم می‌توان یک سامسونگ اکانت ایجاد کرد. برای اینکار مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. ابتدا با استفاده از یک گوشی یا کامپیوتر متصل به اینترنت وارد سایت account.samsung.com شوید.
 2. در صفحه باز شده روی گزینه “ثبت نام” یا “Sign up ” کلیک نمایید.
 3. اطلاعات خواسته شده را به دقت وارد نمایید. ایملی که در این بخش وارد می‌کنید همان ID شما خواهد بود و از این به بعد حساب شما با این آدرس ایمیل یا جیمیل تنظیم خواهد شد. همچنین پسورد را به درستی وارد کرده و در جایی نگه دارید تا هرگز فراموش نکنید
 4. در پایان سه مورد مرتبط با پذیرش ضوابط را تیک بزنید.
 5. کد امنیتی خواسته شده را به دقت با توجه به تصویر وارد کرده و Next را بزنید.

به این ترتیب اکانت شما ساخته شده و در هر دستگاه سامسونگی که بخواهید با استفاده از نام‌کاربری و پسوردی که وارد کرده‌اید می‌توانید وارد شوید.

 

 

 

دیدگاه‌ها 0

*
*

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • Price
 • Add to cart
 • Attributes
 • Custom fields
 • Additional information
مقایسه
Open chat
اگر سوال دارید در خدمتم...