[specs-table] هواوی واچ GT 2 معرفی شد - یوفون

هواوی واچ GT 2 معرفی شد

هواوی واچ GT 2

هواوی واچ GT 2 همزمان با گوشی های میت ۳۰ و میت ۳۰ پرو معرفی شد . ضخامت ساعت هواوی‌واچ GT 2 برابر با ۹.۴ میلی‌متر و وزنش ۲۹ گرم است و در دو اندازه‌ی ۱.۳۹ اینچی (۴۶ میلی‌متری) و ۱.۲ اینچی (۴۲ میلی‌متری) و با نمایشگر OLED همواره‌روشن عرضه خواهد شد.

مدل ۱.۳۹ اینچی رزولوشنی برابر با ۴۵۴ در ۴۵۴ پیکسل دارد و مدل ۱.۲ اینچی رزولوشنی برابر با ۳۹۰ در ۳۹۰ پیکسل. ساعت هوشمند جدید چینی‌ها که به چیپ کرین A1 ساخت هواوی مجهز شده، بنا به ادعای این شرکت عمر باتری‌اش با دو هفته است.

هواوی واچ GT 2

مشخصات هواوی واچ GT 2

هر دو ساعت به بلوتوث ۵.۱ و GPS و حسگرهای اپتیکال سنجش ضربان قلب مجهز هستند و با توجه به کسب گواهی ۵ATM، می‌توان به‌مدت ۱۰ دقیقه در عمق ۵۰ متری زیر آب از آن‌ها استفاده کرد. از دیگر ویژگی‌های ساعت هوشمند جدید هواوی می‌توان به استفاده از میکروفون و اسپیکر روی ساعت برای پاسخ‌دادن به تماس‌های صوتی تا فاصله‌ی ۱۵۰ متری از گوشی و یک روز پخش مداوم موسیقی و ذخیره‌ی ۵۰۰ آهنگ روی حافظه‌ی دوگیگابایتی ساعت اشاره کرد.

باید در نظر داشت طبق اعلام هواوی، عمر باتری ۱۴ روزه، تنها در شرایط استفاده‌ی متداول و «معمولی» دست‌یافتنی است. استفاده‌ی مداوم از GPS عمر باتری ساعت را به ۳۰ ساعت و پخش موسیقی را به ۲۴ ساعت می‌رساند. همچنین، مکالمه با استفاده از بلوتوث نیز مصرف باتری را به‌میزان درخورتوجهی افزایش می‌دهد و تنها به ۱۰ ساعت می‌رساند.

هواوی واچ GT 2  از اکتبر (مهر) با قیمت ۲۴۹ یورو برای مدل ۴۶ میلی‌متری و ۲۲۹ یورو برای مدل ۴۲ میلی‌متری دردسترس خواهد بود.

دیدگاه‌ها 0

*
*

Open chat
نیاز به کمک دارین؟