Search
Generic filters

وزن اپل واچ تیتانیومی و فلزی

وزن اپل واچ تیتانیومی و فلزی

وزن اپل واچ تیتانیومی و فلزی موضوع مورد بحث ماست. همانگونه که در اخبار منتشر شده است در نسخه‌ی تیتانیومی اپل واچ ۵ از آلیاژ جدیدی استفاده شده است که نسبت به نمونه فولادی سبک‌تر است. این آلیاژ نسبت‌به محصولات دیگر، مقاومت بالاتر و وزن‌ کمتری دارد.

وزن اپل واچ تیتانیومی و فلزی

در روزهای گذشته شرکت اپل از نسل پنجم ساعت هوشمند خود یعنی اپل واچ سری ۵ رونمایی کرد؛ نسلی که مانند سال قبل تفاوت فنی و ساختاری چندان متفاوتی ندارد اما برای نخستین‌بار از آلیاژ تیتانیوم در ان به کار برده شده است. که نسبت‌به محصولات دیگر، مقاومت بالاتر و وزن‌ کمتری دارد.

طبق توضیح کوپرتینویی‌ها، موادی که در ساختار نسخه‌ی تیتانیومی به‌کار رفته، باعث شده تا با ساعتی سبک‌تر روبه‌رو باشیم؛ اما تفاوت وزنی این مدل با مدل‌های دیگر به میزانی هست که کاربر متوجه آن شود؟

طبق آخرین اطلاعات ارائه‌شده، نسخه‌ی تیتانیومی اپل واچ تنها ۵ گرم نسبت به مدل فولادی سبک‌تر است؛ اما باید توجه داشته باشید که این ۵ گرم در ساعت‌های مچی تفاوت قابل‌توجهی را برای کاربر به وجود خواهد آورد. با‌این‌حال، اگر قصد خرید اپل واچ ۵ را دارید و از طرفی به وزن پایین ساعت مچی خود اهمیت می‌دهید، نسخه‌ی آلومینیومی اپل واچ ۵ همچنان از تمامی مدل‌های دیگر سبک‌تر است.

اپل واچ سری ۵ نسخه‌ی ۴۰ میلی‌متری به تفکیک آلیاژ بدنه

آلومینیوم: ۳۰.۸ گرم
تیتانیوم: ۳۵.۱ گرم
سرامیک: ۳۹.۷ گرم
فولاد ضدزنگ: ۴۰.۶ گرم
وزن اپل واچ سری ۵ نسخه‌ی ۴۴ میلی‌متری به تفکیک آلیاژ بدنه:

آلمینیوم: ۳۶.۸ گرم
تیتانیوم: ۴۱.۷ گرم
سرامیک: ۴۶.۷ گرم
فولاد ضدزنگ: ۴۷.۸ گرم

با‌ تمامی‌ این‌ اوصاف، هدف از توسعه‌ی این نسخه از اپل واچ، فقط کاستن از وزن نبوده است؛ زیرا طبق گفته‌ی اپل، آن‌ها با به‌کارگیری آلیاژ تیتانیوم در اپل واچ سری ۵ زیبایی و مقاومت را با یکدیگر در هم آمیخته‌اند.

توجه داشته باشید که تفاوت مدل تیتانیومی با مدل فولادی تنها به مقاومت و وزن خلاصه نمی‌شود؛ زیرا به‌لطف پوشش سطحی متفاوت در این نسخه، کاملا ازلحاظ ظاهری می‌توان تفاوت را متوجه شد.

دیدگاه‌ها 0

*
*

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Price
  • Add to cart
  • Attributes
  • Custom fields
  • Additional information
مقایسه
Open chat
نیاز به کمک دارین؟